22-10-2010

Urodziny Kubusia Puchatka - 2010

Napisała:

Ach, cóż to był za dzień! W dniu 22.10.2010r. w naszej Szkole odbyły się Urodziny Kubusia Puchatka. Pluszowy Miś skończył już 84 lata.Tego dnia w szkole było mnóstwo atrakcji. Uczniowie klas I - III przyjmowali na imprezach urodzinowych Dzieci z zaprzyjaźnionych Przedszkoli, a my - czyli uczniowie klas IV - VI - gościliśmy młodsze Koleżanki i Kolegów (uczniów klas I - III). Były prezenty, zabawy, quizy, małe co nieco i dużo śmiechu. Odbywały się również konkursy.

W międzyklasowym konkursie na plakat reklamujący wybraną książkę z serii o Kubusiu Puchatku uczestniczyli uczniowie klas IV - VI. Oto zwycięzcy:

  • I miejsce - klasa IV a
  • II miejsce - klasa IV b
  • III miejsce - klasa VI c

Klasy I - III również uczestniczyły w konkursie plastycznym, ale indywidualnym. Był to konkurs na najciekawszą ilustrację do ksišżki o Puchatku. W poziomie klas I zwyciężyła Tamara Piątkowska z I b, wyróżnienie zdobyła Natalia Radtke z I b. W poziomie klas II wygrał Jakub Kurek z II a, w poziomie klas III zwyciężyła Julia Klimczyk z III b, wyróżnienia uzyskały: Natalia Janiszewska z III a, Laura Radtke z III a,Aleksandra Deka z III b i Alicja Matuszewska z III b. Nagrodę specjalną - za oryginalnoąć w ujęciu tematu zdobyła: Natalia Kowalska z klasy IIIb

W konkursie na najciekawsze przebranie pod hasłem "Wszyscy kochamy Kubusia Puchatka" zwyciężyli:

W klasach I - III:

  • I miejsce - Gabriela Górska z kl. I a
  • II miejsce - Piotr Sass z kl. II a
  • III miejsce - Nikola Karalus z kl. II b

W klasach IV - VI:

  • I miejsce - Krzysztof Klepacz z kl. VI a
  • II miejsce - Paweł Kozłowski z kl. V a
  • III miejsce - Mateusz Leśniewski z kl. VI b

Już nie możemy się doczekać przyszłorocznych Urodzin!

Uczniowie klas I- III na przyjęcie urodzinowe Kubusia Puchatka zaprosili do swoich klas przedszkolaków z Przedszkoli nr 18,23,50.

Uczniowie klas IV-VI na przyjęcie urodzinowe Kubusia Puchatka zaprosili do swoich klas uczniów klas I -III.

PRZECZYTAJ szczegółowy opis realizacji projektu.

Ilość odsłon: 2425 Ostatnio zmieniany: 07-11-2022
Scroll to top