16-05-2019

Z wizytą w szkole specjalnej

Napisał:

W ramach świetlicowego projektu „Inny nie znaczy gorszy - o tolerancji”, w czwartek 16 maja 2019 r., grupa dzieci z klas II oraz III zapisanych do świetlicy szkolnej, wybrała się na zajęcia integracyjne do przedszkolaków na terenie Szkoły Specjalnej nr 168 w Łodzi.

Wychowankowie świetlicy zaprezentowali przed chorymi dziećmi inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”. Przedstawienie zostało przez publiczność entuzjastycznie przyjęte. Następnie nasi podopieczni wzięli udział w zajęciach plastycznych, we wspólnych zabawach ruchowych przy muzyce i w zabawach z chustą animacyjną.

Uczniowie naszej szkoły okazali wiele empatii i ciepła chorym dzieciom. Po powrocie do szkoły, pełni wrażeń, opowiadali o tym wydarzeniu swoim wychowawcom, kolegom i koleżankom.

Ilość odsłon: 1215 Ostatnio zmieniany: 29-05-2019
Scroll to top