23-02-2020

Wychowankowie świetlicy bezpieczni w sieci!

Napisane przez: Dominika Jabłońska
Wychowankowie świetlicy bezpieczni w sieci! fot. Dominika Jabłońska

„Bezpieczne surfowanie po sieci”- pod takim hasłem minął nam tydzień w świetlicy szkolnej. W czasie zajęć, dzieci podawały korzyści płynące z posiadania komputera, zapoznały się z treścią bajki terapeutycznej „Żółty berecik”. Następnie wymieniły najczęstsze zagrożenia jakie czyhają na nie w sieci.

Jako podsumowanie bloku tematycznego, uczestnicy zajęć, wspólnie ustalili zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz namalowali plakaty dotyczące omawianej tematyki. Świetliczakom zostały również wręczone broszurki informacyjne pt. „Dzieci w sieci”.

Ilość odsłon: 333 Ostatnio zmieniany: 12-06-2020

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LUTY 2020

Scroll to top