01-12-2023

Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej

Napisane przez: Dominika Jabłońska

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez pluszowego, milusiego w dotyku MISIA. Mimo różnorodności innych zabawek, wciąż jest najpopularniejszą maskotką wśród najmłodszych. Misie stały się bohaterami bajek oraz filmów. Moda na misia nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”.

23 listopada, dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej dla klas II i III, obchodziły Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu było wiele atrakcji. Po obejrzeniu prezentacji dotyczącej historii narodzin pluszowego misia, uczniowie zaprezentowali swoje ulubione maskotki, śpiewali piosenkę „Pokochaj pluszowego misia”, a także układali z puzzli sylwetki znanych misiów. Chętne dzieci rysowały z zakrytymi oczami (według instrukcji) misie. Czas umiliły świetliczakom zabawy ruchowe, a także prace plastyczne. Na sam koniec zorganizowany został słodki poczęstunek.

Ten dzień był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

Ilość odsłon: 289 Ostatnio zmieniany: 01-12-2023
Scroll to top