11-09-2015

Turniej Rugby Tag

Napisał:

 9 września 2015 r. na boisku orlik przy SP 81 odbył się turniej Rugby Tag. Startowaliśmy w nim po raz drugi. Przygotowywaliśmy się do niego od 1 września. Jeden trening z naszymi reprezentantami przeprowadził w naszej szkole trener zespołu Sroki Łódź w Rugby League - Łukasz Łucka. Dostaliśmy od niego w prezencie kilka piłek do nauki tej dyscypliny.

Udział w turnieju wzięły cztery szkoły, wśród nich nasza 7-  osobowa reprezentacja. Zajęliśmy w nim 3 miejsce.  Na pocieszenie muszę napisać, że zawodnicy z pozostałych drużyn trenują w klubie Budowlani Łódź od kilku lat.

 Mam nadzieję, że w przyszłym roku zajmiemy wyższe miejsce, ponieważ w tym roku uczestniczymy w programie "Upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży" realizowanym przez  Polski Związek Rugby. Uczniowie z naszej szkoły również będą mieli wspólne treningi w klubie Budowlani Łódź od października.

Ilość odsłon: 2363 Ostatnio zmieniany: 04-11-2016
Scroll to top