15-09-2022

Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

Napisał:

W czwartek 15. września dziewczynki i chłopcy z naszej szkoły, urodzeni w 2011 i 2012 roku uczestniczyli w mityngu lekkoatletycznym na stadionie AZS-u Łódź. Startowali w następujących konkurencjach: w biegu na 60m, w skoku w dal, w rzucie piłeczką palantową i w biegu na 300m. 

 

Zawodnicy wykazali wielką determinację, dali z siebie wszystko plasując się na jak najlepszych miejscach. Po zakończonych zawodach zjedli smaczny obiad. Następnie, chętni wzięli udział w rekreacyjnej części imprezy, zdobywając dyplomy i medale za osiągnięte wyniki. Wszyscy wracali bardzo zadowoleni i pełni wrażeń, ale co najważniejsze, przekonani, że aktywne spędzanie czasu może być bardzo przyjemne.

 

Ilość odsłon: 1055 Ostatnio zmieniany: 06-12-2022
Scroll to top