16-09-2022

Zajęcia pokazowe z zapasów

Napisał:

W piątek, 16 września do naszej szkoły przyjechali dwaj trenerzy Jacek Żelasko i Daniel Marczak z klubu Budowlani Łódź.

Na szkolnym boisku, przeprowadzili zajęcia pokazowe z zapasów dla uczniów z klas 4-7 zachęcając ich do zapisania się oraz trenowania tej dyscypliny w klubie Budowlani Łódź.

Na rozłożonej macie zapaśniczej najpierw przeprowadzili intensywną rozgrzewkę, następnie chętni uczniowie mogli wziąć udział w ćwiczeniach oraz w rywalizacji jeden na jednego. Dodatkową atrakcją dla chętnych była możliwość potrenowania z „Felkiem”, czyli z manekinem ważącym 25 kilogramów służącym do nauki rzutów.

Zajęcia te nie tylko były efektowne, ale i pouczające. Dały wiele radości i satysfakcji wszystkim uczestnikom.

Ilość odsłon: 1082 Ostatnio zmieniany: 03-11-2022