09-10-2022

Zawody "Anilana Handball Kids"

Napisane przez: Monika Jakóbiec

W minioną sobotę 4 uczniów z klas czwartych wzięło udział w turnieju " Anilana Handball Kids". Mimo wielu przeciwności losu uplasowaliśmy się na wysokim V miejscu.

Ze względu na nagłą chorobę jednego z naszych zawodników w turnieju wzięliśmy udział tylko w czteroosobowym składzie. W trakcie trzeciego meczu jeden z naszych zawodników doznał kontuzji stawu skokowego i  nasz skład zmniejszył się do 3 . Mimo tych sytuacji zawodnicy dali radę i dzielnie walczyli przez kolejne 3 mecze. Naszą reprezentację tworzyli: Jan Sobierski, Bartłomiej  Muszyński, Kryspin Lesikowski z klasy IVb oraz Ksawery Wódka z klasy IVa. Tytuł najskuteczniejszego zawodnika powędrował do Jasia Sobierskiego. Chłopaki jestem z Was ogromnie dumna za waleczność, oddanie, ogromne" serducho" oddane w każdym meczu- Monika Jakóbiec - nauczyciel wf.Ilość odsłon: 470 Ostatnio zmieniany: 24-10-2022
Scroll to top