09-01-2023

Wow! Brawo! Bravissimo! Trzecioklasiści zwycięzcami turnieju w piłce ręcznej

Napisane przez: Monika Jakóbiec

W minioną sobotę tj.7 stycznia szczęśliwa siódemka Naszych trzecioklasistów wzięła udział w turnieju piłki ręcznej. Zawody zostały rozegrane w hali sportowej "Anilana". Nasz zespół reprezentowali: Wiktoria Zakrzewska, Oliwier Pomykała, Dominik Koterba, Alan Jabłoński, Patryk Kowalski, Ilia Nikoliuk, Tsimafij Bayeshka.

Zawodnicy oprócz turnieju w piłkę ręczną musieli zmierzyć się jeszcze z trzema zadaniami: rzutami piłką ręczną do celu z dwóch odległości: 3m i 4m , rzutu piłką na odległość z pozycji klęcznej oraz strzałów na bramkę w konfiguracji jeden na jednego. W ogólnej klasyfikacji Nasza drużyna zdobyła 70 pkt zajmując zaszczytne I miejsce. Drodzy uczniowie byłam z Was mega, ale to mega dumna - za Wasze oddanie, zaangażowanie i wiarę w zwycięstwo - dziękuję za moc pozytywnych emocji. Monika Jakóbiec

Ilość odsłon: 1271 Ostatnio zmieniany: 09-01-2023

Losowe artykuły

Scroll to top