12-03-2023

Sobotni maraton w "Handball Kids"

Napisane przez: Monika Jakóbiec

Sobotnie przedpołudnie i popołudnie dla czwórki Naszych trzecioklasistów było bardzo sportowe i bardzo pracowite. Otóż: Illia Nikoliuk, Jan Nowicki, Oliwier Pomykała, Tsimafei Bayeshka zmierzyli się z reprezentantami 6 szkół w I turnieju gry w piłkę ręczną 1:1.

Właśnie w sobotę 11 marca po raz pierwszy w województwie łódzkim przeprowadzono tego rodzaju turniej. Uczniowie naszej szkoły przecierali dzielnie szlaki w tych zawodach. Na 40 wszystkich zawodników najwyżej uplasował się Tsimafei Bayeshka zajmując II miejsce. Pozostałym naszym zawodnikom niewiele brakowało do miejsca na podium, gdyż wszyscy dostali się do strefy półfinałowej. Byliście wspaniali , najlepsi, najwspanialsi. Jestem dumna z tego, że w swoim zespole mam takich zawodników jak WY CHŁOPAKI- nauczyciel wf!!!

 

Ilość odsłon: 708 Ostatnio zmieniany: 12-03-2023

Losowe artykuły

Scroll to top