15-04-2014

"Mali siłacze na maty"

Napisał:

We wtorek 15 kwietnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Małachowskiego 5/7 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju walk zapaśniczych prowadzonych przez Roksanę Zasinę - aktualną mistrzynię Europy oraz Łukasza Górala -brązowego medalistę Mistrzostw Europy w zapasach. Wtorkowy turniej to inauguracja programu "Mali siłacze na maty" przygotowanego przez MOSiR w Łodzi.

 Nasi reprezentanci w składzie:

  • Maksymilian Paluszkiewicz 6a  
  • Igor Polus 6a
  • Dawid Poprawa 6a
  • Jakub Tobola 6a
  • Filip Kolasa 6b
  • Dominik Szmigiel 6b
  • Paweł Woźniakowski 6b
  • Patryk Zduńczyk 6b
  • Krystian Szarwas 6c
  • Dominik Tokarski 6c

spisali się doskonale. Doszli do finału w rywalizacji z ośmioma szkołami, przegrywając 1 punktem z SP nr 175 i zajęli ostatecznie II miejsce. Nagrodą za waleczność był okazały puchar dla szkoły oraz srebrne medale i pamiątkowe koszulki dla każdego z naszych zawodników.

O naszym sukcesie można przeczytać w "Gazecie Wyborczej" z 17 kwietnia br., a także na stronie internetowej Dziennika Łódzkiego

Są tam też wywiady z naszymi dziećmi i bogata galeria zdjęć z zawodów.


Ilość odsłon: 4642 Ostatnio zmieniany: 17-04-2014
Scroll to top