01-03-2015

Memoriał Pawła Gozdana

W środę, 25 lutego 2015 r. reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły z klas I-VI w ramach Mistrzostw Łodzi uczestniczyła w Memoriale Pawła Gozdana w Grach i Zabawach.

Przed przystąpieniem do rywalizacji wszyscy uczestnicy zostali zapoznani z regulaminem konkurencji, w których później startowali. Po uroczystym otwarciu imprezy, zawodnicy rozpoczęli turniej wyścigami rzędów. W następnych konkurencjach nasi uczniowie brali udział: w wyścigach na piłce gimnastycznej skaczącej, zbieraniu piłek tenisowych na czas, przenoszeniu i zbieraniu woreczków, jeździe na deskorolce, wybieraniu piłek edukacyjnych i kładzeniu ich w odpowiedniej kolejności, kozłowaniu piłki ręcznej i koszykowej, przenoszeniu piłki lekarskiej, przeskakiwaniu przez ławeczkę gimnastyczną, przechodzeniu pod płotkiem lekkoatletycznym i układaniu napisu: 5 milionów. Mimo że zajęliśmy w zawodach II miejsce nie awansowaliśmy do łódzkiego finału, nasi reprezentanci wykazali się jednak wolą walki, przestrzeganiem zasad fair-play i sportową determinacją.

Ilość odsłon: 4333 Ostatnio zmieniany: 01-03-2015
Więcej w tej kategorii: « Pokaz tańca Zaproszenie »