JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 967.
29-06-2015

Zasady dofinansowania zakupu podręczników

Napisane przez:

Ważna informacja dotycząca dofinansowania podręczników w ramach programu Wyprawka 2015/2016

Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników będzie przysługiwać uczniom klas trzecich.

Kryterium dochodowe w rodzinie nie może przekraczać 574 zł.

• Pomoc może być przyznana uczniom pochodzącym z rodzin, które przekraczają kryterium dochodowe, ale znajdują się w trudnej sytuacji życiowej (np. ciężka choroba, wielodzietność, przemoc, alkoholizm, narkomania oraz inne sytuacje losowe).
  • Pomoc przysługuje uczniom niepełnosprawnym bez względu na dochód.
  • Maksymalna kwota dofinansowania podręczników wynosi 225 zł.
  • Zwrot wydatków nastąpi w terminie późniejszym, po przedstawieniu dowodu zakupu - imiennych faktur, paragonów lub oświadczenia o dokonaniu zakupu.
  • Wnioski można pobrać ze strony szkoły i złożyć je w sekretariacie – na początku września 2015 r.
  • Szczegółowe informacje dotyczące dofinansowania będą zamieszczone na stronie Urzędu Miasta Łodzi oraz na stronie naszej Szkoły.

Załącznik nr 1
    Załącznik nr 2

Na podstawie uchwały Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2015 w sprawie rządowego programu pomocy uczniom w 2015 roku „Wyprawka szkolna”i rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych.

Ilość odsłon: 4471 Ostatnio zmieniany: 11-01-2016