21-09-2016

VII RAJD SZKOLNYCH KÓŁ CARITAS

Napisała:

We wtorek 20 września 2016 r. nasze koło Caritas wzięło udział w VII Rajdzie Szkolnych Kół Caritas. Wczesnym rankiem udaliśmy się do Pabianic, by tam wystartować w grze miejskiej ulicami tego miasta. Z każdym punktem poznawaliśmy lepiej zarówno Pabianice, jak i życie trzech wspaniałych świętych, a w szczególności niezwykłego patrona Pabianic - św. Maksymiliana Kolbe.

 Byliśmy pod wrażeniem pracy jaka organizatorzy włożyli w przygotowanie tego rajdu, bo wszystko działało znakomicie. Po wykonaniu zadań bawiliśmy się tańcząc i śpiewając, a następnie wszyscy wzięliśmy udział we Mszy Świętej otwierającej rok pracy Szkolnych Kół Caritas. Po Mszy Świętej ogłoszono wyniki konkurencji ... i okazało się, że zajęliśmy II miejsce :D Z pewnością doda nam to zapału do pracy w naszym kole, na które zapraszamy wszystkich w każdą środę na 7 lekcji do sali nr 19.

  

Ilość odsłon: 1959 Ostatnio zmieniany: 27-09-2016
Scroll to top