28-01-2017

Podsumowujemy pracę w I semestr!

Napisała:

W piątek, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych spotkaliśmy się w grupach wiekowych, aby podsumować prace w I semestrze i nagrodzić tych, którzy najlepiej poradzili sobie z nauką i zachowaniem. Zanim jednak wręczono wyróżnienia zarówno w grupie klas I-III jak i w grupie klas IV-VI przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa, którymi powinniśmy się kierować podczas ferii - w domu i na świeżym powietrzu. Następnie Pani Dyrektor wręczyła wyróżnienia Tym, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, uzyskali wzorowe lub bardzo dobre oceny z zachowania i tym, którzy mieli 100% frekwencję. Szczególne wyróżnienie od Samorządu Uczniowskiego otrzymali też uczniowie na których pomoc zawsze można było liczyć. Oto ONI:

Najlepsi uczniowie klas I-III:

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VI i liderzy frekwencji:

Prymusem szkoły została Martyna Lewandowska z klasy 6b ze średnią: 5,55

 

Wyróżnieni przez Samorząd Uczniowski w kategorii: "Na mnie zawsze możesz liczyć"

 

 

Ilość odsłon: 1007 Ostatnio zmieniany: 30-01-2017
Scroll to top