11-06-2017

Dzień Dziecka - Dniem Sportu w kl. IV-VI

Napisała:

Dzień Sportu w naszej szkole przeprowadziliśmy 1 i 2 czerwca 2017 r. Sportowe zmagania rozpoczęliśmy dziesięciominutowa rozgrzewką. Pierwszego dnia dziewczęta z klas IV-VI wzięły udział w warsztatach tanecznych poprowadzonych przez uczniów z zaprzyjaźnionego XIII LO, a chłopcy uczestniczyli w pokazie trików piłkarskich oraz w mini grach w piłkę nożna pod kierunkiem zaproszonych piłkarzy z Widzewa Łódź. Na zakończenie tej części programu odbył się finał szkolnych rozgrywek w piłkę nożną o Mistrzostwo SP 45, który wygrała klasa V a. Po zakończonych rozgrywkach klasy wspólnie startowały w wyścigach rzędów rywalizując w sześciu konkurencjach. Klasy, które zdobyły największą liczbę punktów otrzymały z rąk Pani Dyrektor dyplomy, puchary i medale, a wszyscy uczestnicy mogli delektować się pysznymi lodami.

Oto końcowa klasyfikacja rywalizacji klas IV-VI:

I miejsce - klasa V a z wynikiem 46 pkt.

II miejsce - klasa VI b z wynikiem 43 pkt.

III miejsce - klasa V b z wynikiem 28 pkt.

Ilość odsłon: 1456 Ostatnio zmieniany: 11-06-2017
Scroll to top