Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017-10-18-warsztaty oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

19-10-2017

Może zostać mechatronikiem?

18 października 2017 r. uczniowie klasy 7 a poznawali Świat zawodów na wesoło w ramach OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY. Tym razem był to zawód mechatronika. Uczniowie dowiedzieli się jak może przebiegać ścieżka ich kariery zawodowej, przygotowywali plakaty o mechatronice, ale największym atutem warsztatów były pokazy i praktyczne ćwiczenia z programowaniem robotów i maszyn produkcyjnych. Okazuje się, że warto zostać mechatronikiem.

{gallery}2017-10-18-warsztaty{/gallery}

Ilość odsłon: 1132 Ostatnio zmieniany: 31-10-2017