27-06-2018

DZIEŃ PRYMUSA

Jak każdego roku szkolnego - dzień przed jego zakończeniem,

jest DNIEM PRYMUSA.

W tym roku uczniowie klas I-III odbierali wyróżnienie w trzech najważniejszych dla nich kategoriach - płynnie czytam, szybko liczę i pięknie piszę. Wyróżnieni zostali nie tylko najlepsi, ale także Ci, którzy poczynili największe postępy. Dyplomy odebrali najlepsi matematycy klas III, liderzy frekwencji oraz najlepsi czytelnicy biblioteki szkolnej. Wszyscy uczniowie klas III otrzymali także certyfikat potwierdzający nadanie im tytułu Mistrza Programowania w projekcie "Szansa dla szkoły"

Swoje dokonania podsumowali również uczniowie klas IV-VII, którzy jak co roku odebrali wyróżnienia w kategoriach: PRYMUS klasy, lider frekwencji, najlepszy kolega.

W tym roku PRYMUSEM SZKOŁY została Martyna Lewandowska z kl. VII b, a liderem frekwencji jest Janek Gajda z kl. VI a.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

A oto PRYMUSI KLAS IV-VII:

4a - Nikola Osiecka, 4b - Julia Roszczyk, 4c - Przemysław Soból, 5a - Witold Fordoński, 5b - Oskar Filipczak, 6a - Wiktoria Kowalska, 6b - Julia Szczawińska i Agnieszka Żuraw, 7a - Tomasz Wolski, 7b - Martyna Lewandowska

Ilość odsłon: 1911 Ostatnio zmieniany: 27-06-2018