06-11-2018

Rekordowa "kwesta przed kwestą" - ratujemy zabytki Starego Cmentarza

foto z Prezesem Towarzystwa Opieki nad Starym Cmentarzem - p. Cezarym Pawlakiem foto z Prezesem Towarzystwa Opieki nad Starym Cmentarzem - p. Cezarym Pawlakiem fot. Jolanta Ozimek

Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował szkolną kwestę na rzecz ratowania zabytków Starego Cmentarza przy ul. Ogrodowej w formie konkursu „Złoto za serce” w SP 45 czyli kwestę przed kwestą. Rok temu uznaliśmy ,że zebrana wtedy kwota 922,57 zł. jest rekordowa. W tym roku okazało się, że padł rekord absolutny. Zebraliśmy bowiem 1385 zł., a konkursie zwyciężyła klasa 4b, która zebrała największą kwotę - ponad 212 zł. 27 października grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w pracach porządkowych i kweście na Starym Cmentarzu. Więcej informacji w zakładce do projektu "Lepsze perspektywy".

Ilość odsłon: 1354 Ostatnio zmieniany: 12-06-2020