10-04-2006

Przedstawienie "Kopciuszek"

Napisała:

Przedstawienie w języku angielskim "Cindrella" przygotowali uczniowie klas 6a, 5a i 5d pod kierunkiem pani Jolanty Psui i pani Grażyny Zając. Premiera odbyła się dn.6.04.2006r.

Celem tego przedsięwzięcia było zachęcenie uczniów do poszerzenia znajomości języka obcego i budowanie ich motywacji poprzez uświadomienie korzyści płynących z nauki języka obcego oraz umożliwienie praktycznego wykorzystania wiedzy i umiejętności. Współpraca uczniów z różnych klas (nie tylko aktorów, ale także chóru i zespołu zajmującego się dekoracjami) wpłynęła na bliższe poznanie kolegów i koleżanek "z tej drugiej strony".
Osiągnięcie przez uczniów sukcesu wpłynęło na wzmocnienie ich wiary w siebie.

Ilość odsłon: 1554 Ostatnio zmieniany: 27-03-2013
Scroll to top