20-12-2018

Wizyta w Domu Seniora

Napisał:

W grudniu nadchodzi taki czas, gdy chcemy dzielić się radością z innymi. Nasi uczniowie postanowili własnoręczne przygotować specjalnie dla seniorów niespodzianki – kartki świąteczne, pięknie ozdobione z ciepłymi życzeniami świątecznymi.

Najważniejsze jednak okazało się spotkanie z dojrzałymi osobami. Gdy pojechaliśmy do Domu Seniora, złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy kartki, ogromne wzruszenie ogarnęło i młodych, i starszych. Uściskom, uśmiechom, rozmowom i radom nie było końca. Spotkanie było niesamowite, bo miło jest dostawać, ale jeszcze przyjemniej dawać, zwłaszcza, gdy obie strony obdarowują się sercem i życzliwością. W przygotowaniu niezwykłych, a przecież zwyczajnych, prawie 100 podarunków udział wzięli uczniowie klas IV A, V B, V C i VII B. 

Ilość odsłon: 916 Ostatnio zmieniany: 20-01-2019
Scroll to top