19-10-2022

Napisane przez: Violetta Barańska

W dniu 14 października odbyła się uroczystość pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 45, klas pierwszych . W tym dniu najmłodsi uczniowie pod opieką starszych uczniów wykonywali szereg zadań: dzielili wyrazy na sylaby, czytali zdania przy użyciu piktogramów, nazywali, segregowali i przeliczali figury geometryczne, przechodzili na szczudłach, slalomem między pachołkami, rzucali, łapali kółko ringo na laskę gimnastyczną, rzucali do celu piłeczkami do ping ponga.

Podczas zajęć bibliotecznych uczniowie byli pasowani na czytelnika. Po zakończeniu części praktycznej dzieci przeszły do sali gimnastycznej, gdzie odbyła się uroczystość, na którą byli zaproszeni rodzice i pracownicy szkoły. Pani dyrektor Małgorzata Zwolińska i pani wicedyrektor Maria Błaszczyk pasowały pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 45 im. Jana Matejki w Łodzi oraz wręczały im imienne tarcze.

Ilość odsłon: 524 Ostatnio zmieniany: 24-10-2022