05-12-2022

LISTOPADOWE WĘDRÓWKI…

Napisane przez: Karolina Zmysłowska-Kutysz

W listopadzie uczniowie klas ósmych odkrywali zakamarki rodzinnego miasta a także skorzystali z oferty łódzkiego Muzeum Włókiennictwa. 

Uczestniczyliśmy w organizowanych przez pracowników warsztatach „Ziemia obiecana”, podczas których mieliśmy okazję sprawdzić nasze zdolności z dziedziny przedsiębiorczości a także podziwialiśmy stałe wystawy Muzeum - „MIASTO-MODA-MASZYNA” oraz „ Łódzkie mikrohistorie. Ludzkie mikrohistorie”, dzięki którym mogliśmy poszerzyć naszą wiedzę dotyczącą Łodzi jako wielokulturowego miasta włókienniczego.

Bardzo dziękujemy fantastycznej pani przewodnik Elżbiecie Pędziwiatr, za „przegalopowane” z nią kilometry i ciekawostki o naszym pięknym mieście.

Ilość odsłon: 198 Ostatnio zmieniany: 05-12-2022
Scroll to top