17-06-2024

"Gang Pompolinków" rusza do akcji...

Napisane przez: Monika Jakóbiec

Efektem końcowym projektu jest pajacyk w formie Pompolinka, ubranego w kolorową dzianinę oraz stojak. Aby wykonać ubranko dla Pompolinka, pompony oraz ozdobny element na bluzce, uczeń musiał wykonać dwie kostki dziewiarskie, przyrząd do pomponów i szydełko, a to wszystko dzięki rządowemu projektowi „Laboratoria przyszłości"

Projekt okazał się nie tylko edukacyjny, ale także inspirujący. Uczniowie zdobyli nowe umiejętności techniczne, ale także rozbudzili swoją wyobraźnię i kreatywność poprzez tworzenie własnych postaci i ich historii. Franek, Kazik, Alfred itp. - tak mają na imię Pompolinki wykonane przez uczniów klasy VI. Podczas słuchania historii Pompolinków „śmiechu było co nie miara". #pompolinek#boląnasbrzuchyodsmiechu#niesamowitehistorie#laboratoriaprzyszłości

 

Ilość odsłon: 124 Ostatnio zmieniany: 17-06-2024
Scroll to top