06-10-2012

4 – 5 października 2012r. - MOTODROM

Napisała:

Do uzyskania karty rowerowej nasi uczniowie klas V przygotowywani są głównie na zajęciach z wychowania komunikacyjnego w ramach przedmiotu technika, na godzinach wychowawczych oraz wybranych lekcjach wychowania fizycznego.

Dużą popularnością wśród naszych piątoklasistów cieszy się roczny kurs na kartę rowerową organizowany przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi, przy ul. Parkowej 1.

W ciągu roku szkolnego uczniowie uczestniczyć będą w pięciu 2,5 - godzinnych spotkaniach, podczas których zapoznani zostaną z podstawowymi zagadnieniami ruchu drogowego (teoria i praktyka), zakończonych szóstym spotkaniem, czyli rozmową kwalifikacyjną.

Na zdjęciach - uczniowie klas Va, Vb i Vc na zajęciach praktycznych - jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego:

Dla przyszłych posiadaczy karty rowerowej polecamy stronę internetową: http://www.sp15.tarnow.pl/pliki/karta/karta_rower/start.htm

Ilość odsłon: 5806 Ostatnio zmieniany: 06-10-2012
Scroll to top