21-12-2012

JASEŁKA

Przygotowaniem tegorocznych Jasełek zajęła się siostra Marzena, która pokierowała występem młodych aktorów, uczniów klas I-VI.

Uczniowie przedstawili historię narodzin Jezusa wychodząc od opowiadania biblijnego mówiącego o stworzeniu świata i grzechu pierwszych ludzi - Adama i Ewy. Miało to uzmysłowić widzom cel przyjścia Jezusa na świat, jakim było zbawienie ludzi i uwolnienie ich od grzechu.

Całemu przedstawieniu towarzyszył zespół gitarzystek – uczennic klas VI. Nie mogło zabraknąć również przepięknych dekoracji.

Sztuka zaprezentowana przez uczniów bardzo spodobała się zgromadzonej widowni. Jasełka pozwoliły poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie narodzin Zbawiciela.

Ilość odsłon: 6532 Ostatnio zmieniany: 21-12-2012