14-06-2013

Jak reprezentowaliśmy Bałuty podczas I Dziecięcej Konferencji Literackiej

Napisała:

12 czerwca 2013 roku redaktorzy szkolnej gazetki „Pod Budą" reprezentowali naszą Szkołę, a zarazem dzielnicę Łódź - Bałuty, podczas I Dziecięcej Konferencji Literackiej poświęconej życiu i twórczości Juliana Tuwima, organizowanej przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Wojewódzką Bibliotekę Publiczną oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Łodzi.

Dwoje uczniów klasy IV b wzięło udział w wystąpieniach konferencyjnych. Patrycja Fibor zaprezentowała swoje opowiadanie pt. „Tuwim odwiedza Park Staromiejski", natomiast Piotr Żuraw przedstawił prezentację multimedialną pt. „Gdzie spotkaliśmy się z Julianem Tuwimem? ...czyli panoramiczny przegląd fascynujących poszukiwań", która spotkała się ze szczególnym uznaniem młodych i dorosłych widzów. W konferencji uczestniczyło trzynastu uczniów naszej szkoły.

Opiekun redakcji: mgr Magdalena Bienias

Ilość odsłon: 4617 Ostatnio zmieniany: 14-12-2021
Scroll to top