13-09-2013

Sportowy wrzesień

Napisał:

10 września reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły brała udział w IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA. Największy sukces osiągnęły dziewczynki z klas IV i V zwyciężając w swojej grupie. Dzięki temu awansowały do eliminacji wojewódzkich. Dziewczynki i chłopcy z klas VI w swoich grupach zajęli 3 miejsca.

 Nasi uczniowie wkładali wiele sił i z całym zaangażowaniem starali się walczyć i wygrywać każdy mecz. Wracali zmęczeni, zlani potem ale zadowoleni z turnieju i pamiątkowych koszulek, które dostali od organizatora.

12 września uczestniczyłem również z naszymi chłopcami i dziewczynkami w turnieju piłki koszykowej w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki „Orlik Basketmania 2013” , pod patronatem  Marcina Gortata. W swoich grupach chłopcy zajęli II miejsce natomiast dziewczynki

Ilość odsłon: 5296 Ostatnio zmieniany: 18-09-2013
Scroll to top