23-03-2014

Witamy WIOSNĘ!

Jak co roku 21 marca wszyscy z radością witaliśmy wiosnę.

Klasy I-III przygotowały piosenki z akompaniamentem instrumentów perkusyjnych, rysunki i piękne projekty strojów dla Pani Wiosny.

Uczniowie klas IV-VI witali wiosnę pod hasłem "Czysto, zdrowo i aktywnie". W Parku Staromiejskim każda klasa mogła zapoznać się z zasadami Nordic Walking i pospacerować "z kijami" pod czujnym okiem trenera, można było też poćwiczyć na przyrządach gimnastycznych dostępnych w parku pod opieką nauczycieli w-f oraz wziąć udział w zabawach sportowych. W salach lekcyjnych uczniowie wykonali plakaty przedstawiające zasady zdrowego odżywiania, piramidę pokarmową, ułożyli prawidłowe dla wieku jadłospisy, zaproponowali też przepisy na zdrowe przekąski. W tym dniu wszyscy zjedli  też wspólnie II śniadanie, przygotowane oczywiście według zasad zdrowego żywienia.

Ilość odsłon: 6262 Ostatnio zmieniany: 14-04-2014