04-06-2014

Pierwsze wieści z Zielonej Szkoły

Napisała:

Jedziemy! Nareszcie nasze wspólne marzenie spełniło się.

W drodze do Zakopanego odwiedziliśmy Kopalnie Soli "Wieliczka". Pierwszego dnia wjechaliśmy kolejką na Gubałówkę. Tam przeszliśmy do Butorowego Wierchu, a następnie na Polanę Szymoszkową. Po drodze kupiliśmy niespodzianki i prawie każde z nas zasmakowało kołacza. Mniam, mniam pycha!
Po pysznym "Tosinym" obiedzie pojechaliśmy do Murzasichla, gdzie w Izbie Regionalnej wysłuchaliśmy ciekawej, gawędy górala pana Adama Gąsienicy.

Po powrocie bardzo aktywnie spędziliśmy czas na podwórku. Graliśmy w piłkę, huśtaliśmy się, skakaliśmy na skakankach, staliśmy na " orbitach". Kolacja- niespodzianka  przerwała nam hasanie na świeżym powietrzu. Ale to nie był jeszcze koniec wrażeń. W góralskim szałasie, naszej świetlicy czekała na nas praca plastyczna na nietypowym materiale. Malowaliśmy górski pejzaż na papierowych talerzykach. Jutro będzie ciąg dalszy naszych artystycznych zmagań.

Ilość odsłon: 4565 Ostatnio zmieniany: 04-06-2014
Scroll to top