Artykuły filtrowane wg daty: czwartek, 22 listopad 2018

„Miś na smutki i radości, miś gdy coś Cię bardzo złości, miś gdy czasem jest Ci źle, miś gdy gorzej czujesz się…”

Takie oto słowa usłyszały dzieci w czasie obchodów Dnia Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej w SP 45 w Łodzi. Uczniowie z klas II-IV obchodzili to święto 21 listopada 2018 r., zaś uczęszczający do świetlicy szkolnej pierwszaki - 22 listopada 2018 r. Z okazji tego święta, wszystkie dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki, które towarzyszyły im w czasie zabaw.

Kategoria: Świetlica

11 listopada to ważne święto dla wszystkich Polaków. Z tej okazji uczniowie klas młodszych wykonali ciekawe prace plastyczne, udekorowali swoje klasy, zrobili kotyliony. Poznali historię Józefa Piłsudskiego oraz obejrzeli film o symbolach narodowych. Klasy drugie i trzecie wzięły udział w uroczystości szkolnej. Wszyscy poznaliśmy jedną z wielu kart historii naszej ojczyzny.