Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2019

We wtorek, 29 stycznia, uczniowie klas VIII uczestniczyli w Festiwalu Zawodów Technicznych w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Impreza miała charakter targów, na których przedstawiciele szkół technicznych z Łodzi prezentowali ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. 

Kategoria: Doradztwo zawodowe
16-01-2019

Uwaga

Szanowni Rodzice

W poniedziałek 21 stycznia wracamy do zajęć zgodnie z planem lekcji i ewentualnie harmonogramem zastępstw. W związku z zaistniałą przerwa w nauce obowiązywać będą nowe terminy związane z zakończeniem półrocza:

- Informacja o przewidywanych ocenach - 25 stycznia 2019 r.

- Termin wystawienia ocen w Librusie - 30 stycznia 2019 r.

Zebrania z rodzicami - termin bez zmian - 31 stycznia - kl. I-III - godz. 17.00

                                                                                         kl. IV-VIII - godz. 18.00

Dziękujemy Państwu za wsparcie i zrozumienie trudnej sytuacji organizacyjnej w szkole oraz problemów w oświacie.

Dyrektor SP 45 Małgorzata Zwolińska

 

Kategoria: Aktualności

Na lekcjach języka polskiego uczniowie klas IV A i IV C mogli wykazać się pomysłowością, kreatywnością, no i oczywiście znajomością lektury. W zwyczajnym pudełku stworzyli magiczny świat Mikołajka, z miniaturowy mebelkami – łóżkiem z gąbki, schodami z tektury, biurkiem z zapałek, firankami, dywanikami i obrazami na ścianach. Mali architekci pracowali w grupach z wielkim zaangażowaniem. Zapraszamy więc do obejrzenia malutkich domków, w których mógłby zamieszkać Mikołajek – bohater książek R. Gocinnego i J.J. Sempe.

Kategoria: Aktualności

Szanowni Rodzice

W związku z dużą absencją chorobowa nauczycieli zmuszeni jesteśmy do zaplanowania zmian organizacyjnych od poniedziałku 14 stycznia 2019 r. Organizowane będą tylko zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którzy przyjdą do szkoły. O terminie powrotu do pracy zgodnie z planem lekcji zostaną Państwo poinformowani w poniedziałek lub we wtorek.

Zwracamy się z prośbą o zrozumienie naszej trudnej sytuacji i jeżeli jest to możliwe pozostawienie dzieci w domu.

Świetlica pracuje w godz. 7.00-17.00.

W przypadku nieobecności ucznia w szkole wpłaty na obiad zostaną odliczone.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Z poważaniem Małgorzata Zwolińska

Kategoria: Aktualności

Uczniowie klasy IV A mieli niezwykłą okazję spotkania się ze swoimi rodzicami, dziadkami i bliskimi, gdy ci byli jeszcze małymi dziećmi. Podróż w czasie? Prawie, bo za pomocą starych rodzinnych fotografii mogliśmy zadać pytania mamie z kokardą we włosach, tacie z misiem pod pachą czy babci budującej zamki z piasku.

Kategoria: Aktualności

W piątek, 4 stycznia 2019 r., uczniowie klasy Vc wybrali się z wychowawczynią do parku trampolin SALTOS na lekcję wychowania fizycznego "inaczej". Skoki przez przeszkody, fiflaki, salta, skoki z wysokości, tory przeszkód, rzuty do kosza... Te wszystkie atrakcje na trampolinach czekały na naszych piątoklasistów. To była przygoda!!!

Kategoria: Aktualności
Scroll to top