24-09-2014

Akcja Sport Generacja o Puchar Caroline B. LeFrak.

Napisał:

We wtorek, 23 września, trzydziestoosobowa reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły, uczestniczyła na stadionie AZS Łódź w zawodach lekkoatletycznych z cyklu Akcja Sport Generacja 2014.

 Przed przystąpieniem do rywalizacji wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe koszulki, w których później startowali. Po uroczystym otwarciu imprezy, zawodnicy pod kierunkiem naszego wicemistrza olimpijskiego, łodzianina, Artura Partyki, rozpoczęli turniej biegiem na 1000 m. Po jego ukończeniu dzieci dostały pamiątkowy medal. W następnych konkurencjach nasi uczniowie brali udział: w biegu sztafetowym z pałeczką 4x40 m, biegu na 60 m i biegu przez płotki. Ze względu na zimno i padający deszcz, zawody zostały skrócone i odwołana została konkurencja rzutu piłeczką palantową. Mimo, że nie awansowaliśmy do finału ogólnopolskiego, naszym reprezentantom nie można odmówić woli walki i sportowej determinacji.


Więcej zdjęć i informacji o zawodach na stronie:
http://www.sportgeneracja.pl/

Ilość odsłon: 1269 Ostatnio zmieniany: 24-09-2014

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LISTOPAD 2018

Scroll to top