SP 45 - Łódź

W oparciu o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 października 2010 r. w sprawie organizacji roku szkolnego przypominamy, że dzień:

31 października 2019 r. - czwartek

jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W tych dniach organizujemy zajęcia opiekuńczo - wychowawcze.

Dla wszystkich uczniów, których rodzice w tym dniu pracują czynna będzie świetlica szkolna w godz. 7.00-17.00. Nie ma obiadu.

Jeżeli w tych dniach Państwa dziecko będzie korzystało ze świetlicy szkolnej, prosimy o przekazanie tej informacji do wychowawcy klasy lub przekazanie jej w sekretariacie szkoły.

Z uwagi na zwolnienie lekarskie p. Jerzego Kowalczyka wszystkie zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez nauczyciela oraz zajęcia w ramach projektu "Trener Osiedlowy" są odwołane od dziś - 21.10.19, do końca tygodnia- 25.10.19

W piątek, 18 października 2019 r., uczniowie z klasy VII a brałi udział w warsztatach organizowanych przez Bibliotekę Uniwersytetu Łódzkiego. Doskonalili umiejętności z języka angielskiego poprzez praktyczne działanie - programowanie robotów.

W dniu 14 października odbyła się uroczystość pasowania uczniów na pierwszoklasistów. Zanim to jednak nastąpiło dzieci z klas I a i I b musiały przejść przez cztery krainy i wykonać przygotowane tam zadania. Następnie w obecności wszystkich zaproszonych gości uczniowie złożyli uroczystą przysięgę. Panie Dyrektor, symbolicznym ołówkiem, pasowały każdego pierwszoklasistę na ucznia szkoły. Od tego momentu, uczniowie klas pierwszych, już oficjalnie dołączyli do społeczności szkolnej.

14 października 2019 r. czyli Święto Edukacji Narodowej uczniowie klasy VI c wraz z wychowawcą spędzili w parku trampolin "Saltos". Pobyt tam można określić kilkoma słowami - bezpiecznie, wysoko, skocznie, śmiesznie, akrobatycznie - po prostu super!!!!!

Dziesięcioosobowa drużyna z Naszej szkoły wzięła udział w piątek, 11 października 2019 r., w VI turnieju zabaw z mocowaniem  z cyklu "Mali siłacze na maty". Organizatorem imprezy było Miasto Łódź, MOSiR oraz kluby zapaśnicze. Zawody odbyły się w hali sportowej  przy ulicy Małachowskiego 7.