Artykuły filtrowane wg daty: niedziela, 17 listopad 2019

Podczas realizacji projektu Lepsze Perspektywy, klasy V B i VI C regularnie odwiedzają krainę królowej nauk - Matlandię. Podczas podróży przez nieznane tereny rozwiązujemy interaktywne zadania i zagadki, które pomagają utrwalić nam sposoby rozwiązywania nawet najtrudniejszych wyzwań matematycznych. Mamy nadzieję, że wszyscy mieszkańcy wirtualnej  Matlandii docenią nasz wysiłek i trud.

Wszystkie klasy od czwartej do ósmej w ramach realizacji Projektu „Lepsze perspektywy” uczestniczyły, lub niedługo będą, w wycieczce do Bełchatowa. Wczesnym rankiem autokar zabiera uczniów sprzed szkoły i przemierzając miasta, miasteczka i wsie województwa łódzkiego, przewozi do Bełchatowa. A tam czekają same atrakcje.