Artykuły filtrowane wg daty: czwartek, 28 listopad 2019

W czwartek 28 listopada odbyła się lekcja pokazowa zajęć koła fizyko – chemicznego z wykorzystaniem Labdysków. Uczniowie uczęszczający na zajęcia zmierzyli się z pojęciem odczynu roztworu oraz skalą pH. Zadaniem uczniów było dokonać pomiaru pH roztworów sporządzonych przez siebie za pomocą papierków wskaźnikowych oraz z wykorzystaniem labdysków.

W czwartek, 28 listopada 2019 r., reprezentacja klasy IV a wzięła udział w Turnieju Finałowym Województwa Łódzkiego w Szkolnej Lidze Rugby Tag. Mecze, które rozgrywaliśmy były bardzo zacięte i emocjonujące. Wygraliśmy trzy pierwsze pojedynki z SP 1 Łódź 5:1, z SP Dobiecin 5:3 i z SP Łobudzice 5:0.

Kategoria: Sport

W czwartek, 28 listopada 2019 roku, w ramach świetlicowych warsztatów kulinarnych, dzieci przygotowywały poczęstunek na słodko. Były to wafle przekładane miodem lub powidłami z dodatkiem suszonych owoców, bananów oraz orzechów włoskich. Zdrowy zamiennik wafelków czekoladowych oraz batoników kupowanych w sklepie.

Kategoria: Świetlica