Artykuły filtrowane wg daty: środa, 15 maj 2019

Uczniowie klas II-V w minioną środę tj. 15 maja 2019 r. wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w lekkoatletyce. Zawody organizowane były w ramach programu promującego sport dla dzieci i młodzieży "Lekkoatletyka dla każdego". Naszą szkołę reprezentowało 12 zawodników, którzy wzięli udział w następujących konkurencjach: rzut piłeczką palantową, skok w dal, rzut piłką lekarską, bieg na 60 m.

Kategoria: Sport

W środę – 15 maja 2019 r. uczestniczyliśmy w akcji czytelniczej „Przerwa na czytanie”, która odbyła się w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Była to czwarta już próba bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie. Wydarzenie to zostało zainicjowane  przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim.

Kategoria: Biblioteka