Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2020

31 stycznia 2020 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Prymusa dla uczniów klas IV - VIII. Podsumowaliśmy nasze dokonania w I semestrze roku szkolnego 2019/2020. Nagrody i wyróżnienia odebrali:
PRYMUS SZKOŁY - Oskar Filipczak z klasy VII b

Kategoria: Samorząd Szkolny

W piątek, 31 stycznia 2020 r., w świetlicy klas I odbył się bal karnawałowy. Uczniowie brali udział w konkursach i zabawach ruchowych przy muzyce.

Kategoria: Świetlica

W ostatni czwartek stycznia, tj. 30 stycznia 2020 roku, świetliczaki z klas II-III wzięły udział w świetlicowym balu karnawałowym. Nasi podopieczni zaskoczyli nas swoimi cudownymi przebraniami. Zorganizowane zabawy ruchowe (np. „Marsz instrumentów”, „Carnewellito”), konkursy (np. „Taniec z balonami”, „Zabawa z krzesłami”), a także znane dzieciom tańce (np. „Kaczuszki”, „Makarena”) cieszyły się dużym powodzeniem.

Kategoria: Świetlica

Uczniowie klas III uczęszczający na zajęcia koła przyrodniczego poznali właściwości magnetyczne ciał stałych wykorzystując do tego celu klocki magnetyczne. Powstały piękne konstrukcje.

27-01-2020

Nasze recenzje

Recenzja książki – to wcale nie jest takie trudne. Udowodnili to czytelnicy, którzy wpisywali swoją ocenę na  wklejkach książek wypożyczanych z biblioteki szkolnej. Uczniowie w ten sposób dzielili się z nami swoimi krótkimi, ale trafnymi opiniami, powstałymi na gorąco, tuż po zakończeniu lektury.

Kategoria: Biblioteka
26-01-2020

Koniec ferii

Do szkoły wracamy 27 stycznia 2020 r. - poniedziałek.

Do 31 stycznia pracujemy zgodnie z dotychczasowym planem lekcji.