Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 21 listopad 2023

W czwartek 16 listopada w świetlicy klas 1 odbyła się pierwsza edycja MAM TALENT. Podczas tego konkursu uczniowie przedstawiali swoje zdolności taneczne, wokalne, aktorskie i zręcznościowe. Wspaniała publiczność dopingowała i wspierała młodych artystów. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Kategoria: Świetlica

105. rocznicę odzyskania niepodległości uczniowie klas 4-8 uczcili na lekcjach języka polskiego. Przy akompaniamencie pieśni legionowych młodzież pracowała metodą stacji zadaniowych, rozwiązując problemy łączące wiedzę historyczną i polonistyczną. Klasy starsze odpowiadały na pytania dotyczące głównie okoliczności tego ważnego wydarzenia, klasy młodsze przypominały sobie słowa hymnu i zastanawiały się, na czym polega patriotyzm.