Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 28 kwiecień 2026

W środę 29 maja, na 4. godzinie lekcyjnej w sali 23 odbędzie się konkurs o tytuł Mistrza Ortografii klas VI-VIII, w którym wezmą udział następujący przedstawiciele klas:

VIa - Lena Kulesza, Małgorzata Pyziak, Weronika Wilczyńska;
VIb - Patryk Kowalski, Liliana Krupińska, Aleksandra Purgat;
VIIa - Martyna Kuśmierczyk, Mateusz Myśliński, Bartłomiej Wielgus;
VIIb - Staś Miller, Bartek Muszyński, Jan Sobierski;
VIIIa - Robert Czyżnielewski, Julia Cygan, Pola Rembowska;
VIIIb - Polina Drohovoz, Marcel Zeller.

Kategoria: Konkursy

 W czwartek 30 maja, na 2. godzinie lekcyjnej w sali 24 odbędzie się konkurs o tytuł Mistrza Ortografii klas IV-V, w którym wezmą udział następujący przedstawiciele klas:

IV a - Wojciech Kuchta, Miłosz Marciniak, Wiktor Słomczyński,
IV b - Victoria Ochman, Cezary Kaźmierczak, Oskar Kuśmierczyk,
V a - Julia Kujawińska, Marcelina Wąs, Lidia Kubel,
V b - Hanna Czaplińska, Magdalena Popławska, Jagoda Wójcik.



Kategoria: Konkursy

22 kwietnia 2026 roku był dniem pełnym sportowej rywalizacji i świetnej zabawy. Nasza reprezentacja uczniów klas 4 wzięła udział w międzyszkolnym spotkaniu szczypiornistów, mierząc się z wymagającymi przeciwnikami z SP 26.

Kategoria: Sport

 24 kwietnia 2026 roku w naszej szkole zakończyło się głosowanie na projekt szkolnej maskotki. W wydarzeniu wzięło udział 195 uczniów z klas 3–8, którzy wybierali spośród 6 zgłoszonych projektów konkursowych.

Największą liczbę głosów zdobył projekt klasy 7b – „Śledź”, uzyskując 117 głosów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i oddane głosy!

Już wkrótce  maskotka stanie się symbolem naszej szkoły.

Kategoria: Aktualności
Scroll to top