13-09-2023

V Wojewódzki Konkurs Ekologiczny "DBAM O ŚRODOWISKO W ŁÓDZKIEM" pn. " Dzień Czystego Powietrza"

Napisane przez: Kinga Różycka

Zapraszamy uczniów klas 4 - 8 do udziału w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym. 

Konkurs polega na wykonaniu "kartki z kalendarza” tzw. „kalendarza zdzieraka”. Praca powinna prezentować sposoby, działania lub rozwiązania przyczyniające się do dbania oraz poprawy jakości powietrza w szczególności przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z tzw. „niskiej emisji” na terenie województwa łódzkiego. Przez „kartkę z kalendarza” rozumie się dwustronną pracę plastyczną w formacie A4 wykonaną na bloku technicznym.  

Uczniowie przynoszą wykonane prace do 9 października do Pani Kingi Różyckiej wraz z kartą zgłoszenia wypełnioną przez rodzica.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się w załącznikach.

REGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIA

Ilość odsłon: 928 Ostatnio zmieniany: 13-09-2023
Scroll to top