25-05-2020

Słonie na balkonie

Napisane przez: Katarzyna Barańska

Szanowni Państwo!

Zwracam się do Państwa w imieniu swoim - jako pedagog i p. Joanny Paduszyńskiej - Prezes Fundacji SŁONIE NA BALKONIE.

W związku z obserwowanym przez nas nagromadzeniem się kryzysowych i trudnych sytuacji w rodzinach związanych z pandemią, Fundacja SŁONIE NA BALKONIE uruchamia Centrum Środowiskowej Opieki Psychologicznej dla Dzieci

Co to oznacza? Wszyscy rodzice i opiekunowie, których dzieci przeżywają kryzys psychiczny mogą udać się po poradę do specjalistów. Po konsultacjach, w razie konieczności, terapeuci będą przekierowywać sprawy do specjalistycznej Porani Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży.

W tej chwili Fundacja nadal pracuje zdalnie. Rodzice i Opiekunowie mogą zgłaszać dzieci do Fundacji od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 17:00

pod nr telefonów:

tel. (42) 630 20 20

tel. mob. 882 731 923

lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość odsłon: 728
Scroll to top