15-11-2012

Podsumowanie projektu „Nasza Ojczyzna Polska 2012" - „Chwała Bohaterom" - spotkanie z rodzicami

Napisała:

15 listopada 2012 r. odbyło się w naszej szkole w godzinach popołudniowych, specjalne podsumowanie projektu „Moja ojczyzna Polska. Chwała bohaterom". Uczniowie klas V i VI zaprosili na nie swoich rodziców i to dla nich zaprezentowali we własnych aranżacjach wiersze o ojczyźnie, jakich uczyli się w grach edukacyjnych z historii „Drogi do wolności" i „Przedstawiam Wam moją ojczyznę".

Rodzice podziwiali także wykonane w klasach plakaty o miejscach pamięci narodowej, które klasy odwiedziły w ramach „Rajdu niepodległości" oraz piękne orły – polskie godło wyklejone misternie kuleczkami z bibuły, a które przypominają gobeliny.

Scena, na której występowali młodzi recytatorzy stała się miejscem wernisażu, a przed salą gimnastyczną, gdzie odbywało się podsumowanie projektu, rodzice i uczniowie oglądali wystawę historyczną poświęconą „Drogom Polaków do niepodległości".

Ilość odsłon: 5003 Ostatnio zmieniany: 15-11-2012

Losowe artykuły

Scroll to top