29-11-2018

Zabawa andrzejkowa

Napisał:

W czwartek, 29 listopada 2018 roku, odbyła się zabawa andrzejkowa w świetlicy szkolnej. W tym dniu dzieci przeniosły się do świata magii i wróżb. Wychowawczynie świetlicy wcieliły się w role wróżek, które przepowiadały dzieciom najbliższą przyszłość w różnych dziedzinach życia.

Zabawa rozpoczęła się od krótkiego wyjaśnienia specyfiki Andrzejek. Następnie zostały przeprowadzone wróżby, np. „Przechodzenie butów przez próg”, „Mowa kwiatów”, „Kim zostanę w przyszłości?” czy „Wróżba andrzejkowa z kości do gry”. Wiele radości wniosła zabawa polegająca na rysowaniu z zamkniętymi oczami przyszłego męża i żony. W tym dniu również odbyły się zabawy taneczne przy największych hitach muzycznych.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni z udziału w zabawach. Szkoda tylko, że czas tak szybko minął…

Ilość odsłon: 1397 Ostatnio zmieniany: 25-12-2018

Losowe artykuły

Scroll to top