21-12-2018

Podsumowanie konkursu "Aniołek Bożonarodzeniowy"

Napisał:

Na przełomie listopada i grudnia 2018 roku w świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Aniołek Bożonarodzeniowy”. Jego adresatami byli uczęszczający do świetlicy szkolnej uczniowie z klas II-IV wraz ze swoimi rodzicami i bliskimi. Przedmiotem konkursu było przygotowanie anioła dowolną techniką plastyczną, w dowolnym formacie. Wszyscy uczestnicy konkursu włożyli bardzo dużo wysiłku w wykonanie swoich prac.

Dzieci z niecierpliwością dopytywały się o wyniki konkursu, jednak jury nie miało łatwego wyboru. Po długich naradach, w końcu wyłoniono zwycięzców. Oto klasyfikacja:

1. Emilia Łysoniewska z klasy IV a
  2. Lena Mikulska z klasy II b oraz Liliana Sobierska z klasy II b
  3. Wiktoria Majchrzak z klasy IV a

Dodatkowo wyróżnienia otrzymali: Borys Wagner- Bis z klasy IV a, Kacper Witkowski z klasy IV a, Dominika Zajdel z klasy II b, Sandra Olejniczak z klasy II a, Zuzanna Chachuła z klasy II b.

Pozostałym uczestnikom zostały wręczone dyplomy za udział w konkursie oraz nagrody pocieszenia.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom, Babciom, Dziadkom za pomoc w wykonaniu pięknych prac konkursowych, które stały się świąteczną dekoracją w świetlicy szkolnej.

Ilość odsłon: 1637 Ostatnio zmieniany: 02-01-2019