01-02-2019

Zabawa karnawałowa świetliczaków!

Napisał:

W piątek, 1 lutego 2019 r., w świetlicy odbyła się zabawa karnawałowa. Nasze pociechy zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach postaci z bajek, filmów i nie tylko. 

W tym dniu zorganizowano szereg zabaw ruchowo-muzycznych i wiele konkursów umilających dzieciom zabawę. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy największych hitach muzyki dyskotekowej, w tym przy "Kaczuszkach" i "Makarenie". Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom świetlicy spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. 

Dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów karnawałowych, a sam dzień wprowadził w życie świetlicy wiele miłych chwil.

 

Ilość odsłon: 492 Ostatnio zmieniany: 03-02-2019

Losowe artykuły

Harmonogram szkolny

LISTOPAD 2018

Scroll to top