08-11-2022

Turniej piłki ręcznej.

Napisał:

W poniedziałek, siódmego listopada, nasi uczniowie z klas czwartych rywalizowali w turnieju z piłki ręcznej w klubie UKS Anilana Łódź. Rozgrywali swoje mecze w systemie "każdy z każdym" w gronie siedmiu szkół.

Ambitnie rywalizowali starając się osiągnąć jak najlepsze wyniki. Nie było to łatwe ponieważ przeciwnicy również chcieli osiągnąć zwycięstwo w każdym pojedynku i w całym turnieju. Na koniec zmagań zostali wybrani najlepsi zawodnicy. Z naszej ekipy,  został nim Kryspin Lesikowski z klasy 4b. Dodatkowo został przeprowadzony konkurs na oddanie najdłuższego rzutu w kierunku bramki. I tutaj również odnieśliśmy duży sukces ponieważ wygrał go Stanisław Miller z klasy 4b, oddając najdłuższy rzut w gronie kilkudziesięciu zawodników i tym samym  zdobywając cenną nagrodę.

Ilość odsłon: 909 Ostatnio zmieniany: 09-11-2022

Losowe artykuły

Scroll to top