14-06-2015

Spacer, sport i dobra zabawa -to dla nas super wyprawa!

Napisał:

12 czerwca 2015 roku grupa chętnych uczniów z naszej szkoły wybrała się - oczywiście pod opieką nauczycieli -  do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Łagiewnikach. Wszyscy przybyli na zbiórkę uczniowie, to entuzjaści marszu  i nordic walking.

Po omówieniu programu wycieczki, wyruszyliśmy w drogę.  Do  Arturówka dojechaliśmy tramwajem. Następnie grupa zaawansowanych uczniów  rozpoczęła około sześciokilometrowy marsz z kijkami przez las do ośrodka. Druga grupa przeszła tę drogę spacerem krótszą trasą. Po około godzinie spotkaliśmy się razem w umówionym miejscu. Zmęczeni, pełni wrażeń, wreszcie mogliśmy odpocząć. Czekało już na nas rozpalone ognisko i kiełbaski do upieczenia. Po wyśmienitym posiłku większość "spalała" energię na plac zabaw.  Pozostali rozegrali mecz w piłkę nożną i rugby. Następnie odbyły  się  wyścigi na torze przeszkód. Zwyciężczynią została Klaudia Adasiak z 5a.  Imprezę  zakończyło rozdanie każdemu uczestnikowi słodkiego prezenciku, po czym  szybko wyjechaliśmy do szkoły, by zdążyć przed nadciągającą burzą.

Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie i do zobaczenia za rok.

Ilość odsłon: 2544 Ostatnio zmieniany: 25-09-2022