23-10-2022

„Mistrzynie w Szkołach”

Napisane przez: Jerzy Kowalczyk

14 uczennic  z naszej szkoły wzięło udział w projekcie realizowanym przez fundację Otylii Jędrzejczak - Mistrzynie w Szkołach . W spotkaniu poza Otylią uczestniczyły także nasze reprezentantki olimpijskie z różnych dyscyplin: Joanna Fiodorow, Anna Puławska, Patrycja Maliszewska i Małgorzata Hołub-Kowalik.

Dziewczyny wzięły udział we wspólnym treningu z Mistrzyniami. Ćwicząc intensywnie poznawały nowe formy aktywności ruchowej. Mobilizowały się wzajemnie do dokładnego wykonywania elementów gimnastycznych i technicznych pod okiem naszych Olimpijek. Na koniec miały możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia oraz uzyskania autografu.

Link do galerii zdjęć z wydarzenia:

https://fundacjaotylii.pl/galeria-zdjec-z-projektu-mistrzynie-w-szkolach-2022-lodz/

 

Ilość odsłon: 1539 Ostatnio zmieniany: 24-10-2022
Scroll to top