07-05-2023

Po raz ostatni ręczna w tym roku szkolnym - szkoda!

Napisane przez: Monika Jakóbiec

20 kwietnia 2023 roku w hali Klubu Sportowego " Anilana" odbył się ostatni turniej piłki ręcznej klas III systemem 1x1. W turnieju wzięło udział 27 zawodników z różnych szkół podstawowych.

Oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły. Szkołę reprezentowali: Oliwier Pomykała, Jan Nowicki, Illia Nikoliuk, Alan Jabłoński, Tsimafei Bayeshka i Oskar Bednarczyk. Każdy zawodnik turnieju rozegrał 12 meczy. Ostatecznie nasi uczniowie znaleźli się w pierwszej ósemce a najwyższą lokatę - II miejsce osiągnął Tsimafei Bayeshka z klasy 3 b. Po turnieju na Naszą reprezentacje czekała zasłużona nagroda - wyjście na pyszne lodowe szaleństwo. Brawo chłopaki!!!!!!!

 

Ilość odsłon: 712 Ostatnio zmieniany: 09-05-2023
Scroll to top